la_mikee hozzászólása:

és még mindig keveset lövünk...

nem értem.
19-39 volt a jets ellen a kapura lövés aránya. a dtmts 8 perces összefoglalójában alig tudtak mutatni kings helyzetet. Ami volt, azok többsége is oldalról ellövöm-a kapus mindent lát-de amúgyis pont oda lövöm ahol van-és lehetőleg mellkasra jellegű volt. a harmadba a korong bevitele is nehézséget okoz. ellenben a másik oldalon úgy mennek rajtunk keresztül mint libán a fos, a saját kapunk előtt sem takarítunk, minőségi lövési helyzeteket engedünk kialakítani.

mellette meg nézzétek meg Kovalcsuk gólját, Doughty mesteri lőtt passzt küld a védők mögé ahova beront és fonákkal bevágja. ha ilyeneket tudunk akkor mi ez a harmatos támadójáték?

a keret ezt nem indokolja. egyre kevésbé vagyok elégedett Stevens-el. A kimondottan top5 pickre hajtó wings-t alig tudtuk verni.
7 gólt lőttünk 3 meccsen, abból 4-et a wingsnek (ebből 1 empty net), cápák ellen 2-őt, jets ellen 1-et.. ez vérszegény.